JUUKSUR
SƜTISTE ILUSALONG, SEST SA VAJAD AEGA ISEENDA JAOKS!

Juuksed pole ammu enam pelgalt karvkate pealael. Ta on iga naise ehe. Hoolitsetud juuksed  on vahend, et tunda end ilusa ja pilkupüüdvana.


Tänapäeval on ootused juuksevärvile väga kõrged. Juukseid värvides soovitakse lisaks kaunile värvimistulemusele neid ka maksimaalselt säästa. Ka meie salongi juuksurid püüdlevad selle poole, et võimalikult juukseid säästvalt oleks võimalik saavutada kliendi soove.


Meie salongi juuksurid aitavad just Sinul leida oma isikupära ning ainulaadsust. On probleeme juustega või peanahaga? Me lahendame need.


Tule ja usalda end Sütiste Ilusalongi professionaalsete juuksurite hoolde!


Töös kasutame Goldwelli ja Joico tooteid.


Info toodetest ja teenustest:

 • Meil on kasutusel uudne Silklift blondeerimissüsteem, mis tagab suure blondeerimisvõimega helendamise (helendab kuni 7 astet) ning samas ka ideaalse kaitse juustele. Sisaldab Silkproteiin Complexi ja intralipiide, mis annavad juustele koheselt hooldust ja taastavad kaotsiläinud lipiidid. Shield technology säilitab stabiilse koostise oksüdeerumisprotsessi käigus. Anti-yellow system neutraliseerib soovimatu kollase tooni pakkudes heledamat ja kirkamat blondeerimistulemust. Juuste kaitse tagatakse koostöös spetsiaalse silklift vesiikemulsiooniga ning kasutatakse ka topelthooldava efektiga intensiivset hooldusseerumit. NB! Silklift blondeerimise puhul lisandub värvihinnale 10 eurot.


 • Juba aastaid turul olnud Elumen on siiani ainulaadne vesiniku ja ammoniaagita mõjuv intensiivne, särav ja kauapüsiv juuksevärv. Värv ei sisalda fenüleendiamiini ja on tunnistatud sobivaimaks juuksevärviks allergikutele ja ka lastele. Elumeni unikaalne tehnoloogia tõmbab värvimolekulid magnetefektiga juustesse, täites juukse struktuuris olevad tühimikud. Värvi madal pH on õrn juustele ning parandab rikutud juuste tervislikku seisundit. Terved juuksed peegeldavad tunduvalt paremini valgust ning tulemuseks on ületamatu läige, mille pärast kõik sind kadestama hakkavad. 

 

 • UUDIS!  GOLDWELL KERASILK KERATIINIHOOLDUS
  Goldwell Kerasilk hooldus annab hommikuks lisaaega ja siledamad.sirgemad ning paremas seisukorras juuksed. Hooldust ei saa võrrelda aluseliste struktuurimuutjatega, sest Kerasilk toimib täiesti pH arvu happelises pooles, sulgedes juukse pinna. Samuti pole see ka sirgendusprotseduur selle tavalises mõistes, sest peale protseduuri saab teha ka lokilisi ja lainelisi soenguid. Hooldus põhineb keratiinisildade venitamisel ja uuesti loomisel ning juuste silumisel siidiproteiinidega. Kerasilk hooldusteenus on juuuksurisalongis tehtav protseduur, mida jätkatakse kodus õigete hooldustoodetega.

 

 • JOICO HOOLDUS
  JOICO on juhtiv juuksehooldusbränd professionaalses juuksehoolduses enam kui 65-s riigis üle maailma. Juba 30 aastat on JOICO tegutsenud selle nimel, et pakkuda tippkvaliteeti. Kõik Joico tooted sisaldavad Quadramine Complex™-i ja Bio-Advanced Peptide Complex™-i.
  Selleks, et luua inimjuuksele võimalikult sarnaseid aminohapetesidemeid, töötas JOICO välja Bio-Advance Peptide Complex™-i. Sidemete moodustumine on vajalik, kuna see võimaldab aminohapetel tungida sügavale juuksestruktuuri sisemusse ning taastada juukseid maksimaalselt ning võimalikult pikaajaliselt, taastades juukseid ka seestpoolt ja mitte ainult juuksepinda.
  JOICO poolt välja töötatud kompleksid toimivad üheskoos. Quadrimine Complex™ keskendub kahjustuste taastamisele keratiinproteiini sisaldava kompleksi abil, mille efektiivsust tõstab spetsiaalselt välja töötatud Bio-Advanced Peptide Complex™, kompleks mis aitab vajalikel toitainetel tungida sügavale juuksestruktuuri sisemusse ning aitab neid säilitada seal võimalikult kaua maksimaalsete tulemuste nimel

JOICO neljaastmeline juuksestruktuuri taastav hooldus :
Esimeses etapis puhastatakse juuksed sügavuti sügavpuhastava shampooniga, eemaldades vees lahustamatud silikoonid ja viimistlustoote jäägid. Samuti veest tulev raud.
Teises
etapis ühtlustatakse pH-tase juurtest otsteni. Kuna juuksed on eri pikkuses kahjustunud erinevalt on ka juuksekarva pH-tase ebaühtlane. Juuste pH taseme tasakaalustamine silub juuste soomuskihi, et juuksed oleksid valmis võtma rohkem vast
 
Kolmandas etapis täidab keratiinproteiini mask juukseid seespoolt ja annab juustele tagasi tugevuse.
Neljandas
etapis kasutame juukseid niisutava maski, mis kinnitab juukse ning annab juustele läike ja elastsuse.


Tulemus püsib kuni 25 pesukorda. See järel võib hooldust korrata. Eriti kahjustunud juukse puhul võib hooldust teha tihemini konsulteerides juuksuriga.Teenuste valikus pakume Joico 4 astmelist intensiivhooldust lisateenusena teiste tööde vahele (näiteks juuste värvimine või lõikus).

Nauditav juuksehooldus kestab ca 35-45 minutit. Hooldus sobib kõikidele juustetüüpidele ja ei muuda juukseid raskeks.


 Mis on Quadramine™ ja Bio-Advanced Peptide Complex™ ?

Juuksed koosnevad kuni 85% keratiinproteiinist, mis tagab terved ja tugevad juuksed. JOICO toodetes on imiteeritud juuksestruktuuri ning välja töötatud on spetsiaalselt 19-st aminohappest koosnev keratiinproteiinkompleks - Quadramine Complex™. Kompleksis sisalduv proteiin on saadud lambavillast, mis on sarnaseim inimjuukses sisalduvale proteiinile ning laboratoorsel teel on lisatud tsüsteiin, mis muudab kompleksi võimalikult sarnaseks loomulikule juuksele. Tsüsteiin on oluline aminohape, mida leidub nii inimjuukses kui nahas.


 • Soovid oma juustele pakkuda keemilise töötluse käigus lisakaitset?
  Uus Bond Pro+ kaitseb ja tugevdab juukseid keemilise protsessi käigus ning neutraliseerib aluselise mõju juustes.

 


JUUKSURID:                                        
 • Egle Püvi
 • Ene Orumaa
 • Reelika Reispere

 

 HINNAKIRI:
Lühike
Keskmine
Pikk
Ülipikk
NB! Kõik teenused sisaldavad vajadusel kuivatust

 EUR

 EUR

 EUR

EUR
Juuste pesu+kuivatus
10€
15€
20€
25€
Pidulik föönisoeng
20€
20€ 30€  30€
Tuka lõikus
5€
5€  5€  
Naiste lõikus
20€

 

 
 
         
Meeste lõikus

15€


 
 
Tattoo lõikus

10€

     
Laste lõikus kuni 7 a.

10€ 
         
Pidulik soeng, tangilokid, sirgendamine, punutised (1h)
25€ 25€ 25€ 25€
         
Järelkasvu värvimine (-1,5cm) 30€ 35€ 40€ 45€
Püsi*- ja kergvärviga värvimine(sisaldab pesu)
27€
32€
37€
42€
Elumen värviga värvimine(ei sisalda blondeerimist)
45€
50€
55€
60€
Salgutamine/triibutamine*
45€
50€
55€
60€
         
Keemiline lokk ja volüümilokk(pesu, lõikus)*
45€ 50€ 55€ 60€
         
Goldwell Kerasilk Keratin Treatment keratiinihooldus 80€ 100€ 120€  140€
         
Joico 4-astmeline juuksehooldus 15€ 20€ 25e€ 30€
         

 

* soovi korral teenus Bond Pro-ga, lisandub 10€
SĆ¼tiste Ilustuudio OƜ | SĆ¼tiste tee 19A, 13419 Tallinn | +372 654 2484 | info(at)sytistesalong.ee
JUUKSUR
ettur.ee