RIPSMEPIKENDUSED
SƜTISTE ILUSALONG, SEST SA VAJAD AEGA ISEENDA JAOKS!

 

  Tahad hommikul kauem magada ja alati hea välja näha? Ripsmepikendustega osutub see võimalikuks. Saad endale pikad kooldus ripsmed, mida ei pea värvima ega sättima. Sellevõrra jääbki hommikuti aega üle ja sisse magades võid otse voodist autorooli hüpata ning tööle sõita.

RIPSMEPIKENDUSI PAIGALDAB:  

 

  • Egle Püvi

Ripsmepikendusi paigaldatakse ükshaaval ripsmetele, mistõttu jääb tulemus loomulik . See protsess on täiesti valutu ja meditsiinilisi vastunäidustusi ei esine. Ripsmepikenduste tõttu ei pea loobuma (va 24 h peale paigaldust/hooldust) saunast, solaariumist, spaast, spordisaalist jne. Ainuke vastunäidustus on ripsmete tugev hõõrumine.


Erinevalt klassikalistest ripsmetest paigaldatakse  volüümripsmete  puhul ühele oma karvale mitu pikendust. Kuna karvad pannakse ripsmetele kõik veidi erinevas suunas, siis jääb lõpptulemus volüümikam. Volüümripsmete  karvakesed on kordades peenemad ja kergemad kui klassikalise tehnika karvad, seega ei muutu need oma ripsmele koormavaks ning loomulikkust eelistavad kliendid ei pea kartma, et need jäävad silmadel liiga võltsid. Volüümripsmete paigalduseks varuge aega umbes 3 tundi ning hoolduseks 2 tundi. Volüümripsmeid paigaldab meil Egle.

Kuna oma ripsme eluiga on keskmiselt kolm kuud, langevad ripsmepikendused pikkamööda välja. Sellepärast peab hiljem jaguma jaksu käia umbes kolme nädala tagant keskeltläbi poolteist tundi kestvas hoolduses, mille käigus eemaldatakse pooleldi lahti olevad  ja liigselt välja kasvanud ripsmed ja need asendatakse uutega.  Hooldus kestab keskmiselt 1,5- 2 h, sõltuvalt ripsmete seisukorrast.

  •  Kui tekib soov loobuda ripsmepikendustest, siis ise neid ei tohi eemaldada.  Ripsmetehnik kasutab spetsiaalset, liimi lahustavat vahendit, mis ei riku loomulikke ripsmeid.
  •  Samal päeval peale ripsmete paigaldust/hooldust ei tohi silmad kokku puutuda veega. Vältida tuleb veeaurude sattumist ripsmetele, seega on 24 h keelatud minna sauna, vanni, spaasse jne.
  • Ripsmepikendusi ei ole vaja ripsmetuššiga värvida. Ainult vajadusel kasutage ripsmetušši, mis peab olema valmistatud vee baasil. Vältige ripsmetele sattumast rasvaseid silmakreeme ja õli baasil valmistatud meigieemaldajaid.

 HINNAKIRI:

 EUR

Ripsmepikenduste paigaldus 

38€
Ripsmepikenduste hooldus (3-4 nädalat)                23€
Ripsmepikenduste hooldus(esmakordselt meie salongis) 30€
Volüümripsmete paigaldus                  48€
Volüümripsmete hooldus                             

33€

Volüümripsmete hooldus (esmakordselt meie salongis)

40€

Ripsmepikenduste eemaldamine          15€ 
Kivikesed ripsmetele (paar)
 3€

 

 

 

SĆ¼tiste Ilustuudio OƜ | SĆ¼tiste tee 19A, 13419 Tallinn | +372 654 2484 | info(at)sytistesalong.ee
RIPSMEPIKENDUSED
ettur.ee